niedziela, 4 stycznia 2015

Link

    Pierwszy wpis w 2015! Po pierwsze, życzę wam wszystkiego twórczego w tym nowym roku. Nie wiem czy ktokolwiek z was zna grę The Legend of Zelda, niemniej Link jest postacią dosyć często przewijającą się w internecie. Został narysowany na specjalne życzenie i stał się świątecznym kubkiem :)

   First post in 2015! First of all, I wish you a lot of creativity in that new year. I don't know if any of you knows the game The Legend of Zelda but Link is a character that appears in the Internet quite often. He was drawn for special request and became a christmas mug :)1 komentarz:

  1. Tobie też życzę jak najbardziej Stfu!rczego roku, aby był pełny inspiracji, żeby zdrowie dopisywało (bo to najważniejsze jakby nie patrzeć!) i żebyś ciągle zasypywała nas tymi genialnymi rysunkami :* Linka nie znam, ale ma taki czarującą minkę na Twoim rysunku, że szok :D

    Co do komentarza u mnie zostawionego to odpisuje: Dziękuję Ci! :* Aparat to Nikon D5000, ale z tego co wiem to już go nie produkują, ale za to wyszedł bodajże zamiennik D5200 chyba ;) Szczerze mówiąc nie miałam jeszcze sytuacji, aby te warunki techniczne mojego D5000 mi nie wystarczały ;) Gdy go kupowałam to był w przestępnej cenie, bo jest to taki aparat pośredni między typowo profesjonalnymi, a amatorskimi :) Ale nigdy mnie nie zawiódł, tylko jedyny minus to to, że body nie ma w sobie sinika i trzeba kupować obiektywy z silnikiem, które są ciut droższe od zwykłych, ale poza tym jestem bardzo zadowolona :) Tym bardziej, że nie zmieniałam tego body już od 6 lat ;) Więc polecam :)

    OdpowiedzUsuń