środa, 25 czerwca 2014

If I had a heart


    Stfu!rczość w nowej wersji, w zdjęciowym otoczeniu. Wcale nie jestem pewna czy stfurczość pasuje do wkomponowywania w zdjęcia, ale ten konkretny rysunek potrzebował czegoś... nieco mrocznego w tle.

    A tak ogólniej rysunek jest efektem ciągłego słuchania The Knife i Fever Ray, o, choćby tego. 

    Stfu!rczość in a new version, with a photo background. I'm not really sure if stfurczość suits to photo collages but that particular draw required something... gloomy for the background.In general the drawing is an effect of continuous listening to Fever Ray and The Knife, for example that.

3 komentarze:

 1. Hahaha świetna praca! Na prawdę pomimo, ze tło powinno nie pasować to jednak moim zdaniem wygląda super i świetnie się tam wkomponowuje:) Jak zrobiłaś tą prace tak w skrócie? Ciekawa jestem:) Pozdrawiam

  kopytkowa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć! Jako, że cenię ciebie bardzo jak blogerkę to chciałabym bardzo, nominować cię i zaprosić do wzięcia udziału w akcji na moim blog pt.: "moja pracownia". Wierzę, że zarówno czytelnicy jak i ja byli by bardzo ciekawi gdyby zobaczyli taki post. Będzie mi bardzo miło jak chociaż wejdziesz na bloga i zobaczysz całą akcję. To nic wielkiego jednak dzięki tobie i współpracy innych blogerów może wyjść na prawdę ciekawie. O efektach całej pracy zamierzam stworzyć magazyn, który później będzie opublikowany. Dlatego myślę, że warto wziąć udział i jeszcze raz zachęcam. Więcej informacji na moim blogu.

  Pozdrawiam. kopytkowa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Stfurczość idealnie pasuje do zdjęciowego tła :) Więcej takich prac :)
  A.

  OdpowiedzUsuń