środa, 17 września 2014

Urodzinowo    Wpis nieco przeterminowany - urodziny kartkowego odbiorcy były już dawno ale ze względu na przeprowadzkę do Barcelony ciężko było znaleźć choć chwilę na napisanie paru słów. Stałość przyszłych wpisów również jest pod znakiem zapytania - zanim wprowadzę się do właściwego mieszkania i ogarnę odpowiednią copisterię w pobliżu minie trochę czasu ;)
    
    Krok po kroku zmienia się wygląd Stfu!rczościowego bloga - dążymy do perfekcji więc wszystkie uwagi są mile widziane. 

   Post somewhat past due - the recipient of the birthday card received it a long time ago but due to my move to Barcelona it was hard to find a moment to write a few words. Constancy of future entries is also not sure - before I'll move to the proper house and find the appropriate copisteria around can take some. time.

    Step by step we're changing the look of Stfu!rczość blog, we want it to be perfect so all comments are invited. 

Bona nit!

2 komentarze:

  1. Dodawaj jak najwięcej postów z Barcelony :) Co do wyglądu. Jak tu białooooo :) Może byś zmieniła niebieski pasek u góry na szary lub biały?
    A.

    OdpowiedzUsuń
  2. Te kartki są genialne <3 Na pewno miło taką dostać :) Co do designu bloga to jest świetny, czuję się tutaj jak u siebie w domu ;) Stworzyłaś na blogu istnie domową atmosferę i to się ceni :) Pozdrawiam :*

    OdpowiedzUsuń